Rusza budowa pierwszej hali w parku magazynowym Hillwood Syców

2021-10-20
Rusza budowa pierwszej hali w parku magazynowym Hillwood Syców

Hillwood, jeden z kluczowych deweloperów działających na polskim rynku obiektów magazynowych, rozpoczął budowę pierwszej hali w Sycowie. Liczyć będzie ona 44 tys. mkw i zostanie oddana do użytku w pierwszej połowie 2022 roku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy obiekt magazynowy

Hillwood Syców to najnowsza inwestycja dewelopera, która będzie oferowała nowoczesne powierzchnie magazynowe na wynajem. Obiekt składał się będzie z dwóch hal o ponadstandardowej wysokości 12 m, które będą zajmowały łączną powierzchnię 87,6 tys. mkw. Atrakcyjna lokalizacja parku magazynowego Syców, tuż przy wjeździe na autostradę A4 z pewnością przyciągnie wielu najemców, którzy cenią sobie dobrze skomunikowane obiekty oraz gwarancję jakości oferowaną przez Hillwood. Inwestycja, dzięki ponadstandardowej wysokości hali, pozwoli na efektywne składowanie, a przez to obniżenie kosztów najmu oraz eksploatacji. Ponadto podczas budowy obiektu wdrożone zostaną liczne rozwiązania proekologiczne, takie jak m.in. panele solarne, czy stacje ładownaia samochodów elektrycznych. JARTOM jest agentem Hillwood przy wynajmie powierzchni w parkach magazynowych. Wszystkie hale magazynowe do wynajęcia Hillwood oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU