Rusza budowa centrum logistycznego należącego do CTP Invest

CTP Invest oficjalnie przystępuje do realizacji przedsięwzięcia polegającego na budowie centrum logistycznego położonego w Emilianowie. Deweloper uzyskał już pozwolenie na rozpoczęcie prac, w wyniku których powstanie pierwszy etap inwestycji obejmujący obiekty o powierzchni 60 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Kompleks logistyczny o imponującym metrażu

Zgodnie z przyjętymi planami, cały kompleks będzie składał się z kilku hal o łącznej wielkości, która wyniesie aż 102 500 m2. Centrum będzie owocem współpracy CTP Invest i biura architektonicznego One Architekci, natomiast w tym przypadku zrezygnowano z wybierania generalnego wykonawcy. Bez wątpienia lokalizacja jest tutaj sporym atutem, bo niewielka odległość od stolicy pozwoli potencjalnym najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Pozostaje tylko czekać na oddanie nieruchomości do użytku!

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane