Rozwój firmy BSH: nowy zakład produkcyjny woj. łódzkim

Firma BSH DĄBROWSCY planuje budowę nowej hali produkcyjnej, która pozwoli na wytwarzanie ekologicznych pelletów z trocin drzewnych. Obiekt wybudowany zostanie w gminie Tuszyn w woj. łódzkim.- informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjnej

Hala produkcyjna, którą planuje wybudować firma BSH DĄBROWSCY, będzie nowoczesna i wyposażona w najnowsze technologie umożliwiające wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji pelletów z trocin drzewnych z zastosowaniem lepiszcza w postaci wafli ryżowych. Technologia ta sprawia, że firma będzie mogła produkować wyjątkowo wydajne i ekologiczne biopaliwo w postaci pelletu. Nowy zakład produkcyjny pozwoli również na zwiększenie zatrudnienia w okolicy oraz wpłynie pozytywnie na rozwój lokalnej gospodarki. BSH jest firmą, która od lat zajmuje się produkcją ekologicznych brykietów z trocin drzewnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i technologii produkcyjnych firma może zapewnić wysoką jakość swoich produktów, które spełniają wszystkie europejskie normy. Planowane otwarcie nowego zakładu produkcyjnego będzie kolejnym krokiem w rozwoju firmy BSH, która zamierza zdobywać nowe rynki zbytu i oferować swoje wysokiej jakości produkty również za granicą. Już teraz BSH swoje produkty wysyła m.in. do Niemiec, Danii i Szwecji. Dzięki budowie nowej hali produkcyjnej firma będzie mogła zwiększyć swoją zdolność produkcyjną oraz skuteczniej konkurować na rynku biopaliw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane