Rozwój firmy Animus. Trwa budowa nowej hali produkcyjnej w woj. zachodniopomorskim.

Firma Animus sp. z o.o., specjalizująca się w kompleksowej obróbce metalu, kontynuuje swoją ekspansję poprzez budowę nowej hali produkcyjnej o imponującej powierzchni 2 tys. mkw. To znaczący krok w rozwoju przedsiębiorstwa, które od ponad 20 lat oferuje klientom z Polski i Europy szeroki zakres usług związanych z obróbką metalu. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozbudowę zaplecza produkcyjnego

Nowa hala, która powstaje w miejscowości Borne Sulinowo w województwie zachodniopomorskim, będzie pełniła kluczową rolę w dalszym rozwoju firmy. Animus od 2002 roku zajmuje się kompleksową obróbką metalu, świadcząc usługi dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Dzięki posiadaniu własnego parku maszynowego oraz współpracy z wieloma kooperantami firma jest w stanie zapewnić optymalny proces produkcji, oraz szereg usług dodatkowych, takich jak montaż czy obsługa logistyczna. Nowa hala produkcyjna umożliwi zwiększenie skali działalności Animus. Nowoczesne wyposażenie, przestronne pomieszczenia i rozbudowana infrastruktura pozwolą firmie szybciej obsłużyć zamówienia oraz zwiększyć skalę działania. Dzięki temu firma zyska dodatkową przewagę konkurencyjną na rynku i umocni swoją pozycję jako lider w branży obróbki metalu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane