Rozwój biznesu na Dolnym Śląsku: WSSE "INVEST-PARK" otwiera nowy obiekt

Otwarto Lokalne Centrum Biznesu WSSE "INVEST-PARK" na Dolnym Śląsku. Otwarcie nowego obiektu stanowi ważny impuls dla lokalnego biznesu, stwarzając szanse na rozwój, innowacje oraz przyciągnięcie nowych inwestorów. - informuje JARTOM Real Estate

Ważna inwestycja dla regionu

Nowootwarte Lokalne Centrum Biznesu WSSE "INVEST-PARK" mieści się w jaworzyńskiej podstrefie przemysłowej. Powstało na liczącej 4 ha działce na terenie strefy i zajmuje powierzchnię 6 tys. mkw. Obiekt służyć będzie 4 przedsiębiorcom. Wartość całej inwestycji sięga około 26 milionów złotych i jest częścią programu budowy hal przemysłowych, który został ogłoszony przez zarząd WSSE "INVEST-PARK" w 2019 roku. Lokalne Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej jest kolejnym dowodem na rozwój biznesu na Dolnym Śląsku oraz na zaangażowanie inwestorów w rozwój regionu. Otwarcie hali produkcyjno-magazynowej WSSE "INVEST-PARK" to ważne wydarzenie dla Jaworzyny Śląskiej i okolicznych miejscowości. Nowoczesne obiekty stanowią szansę dla lokalnego biznesu na rozwój i innowacje, a także na przyciągnięcie nowych inwestorów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane