Rozwój Tarapata Sp. z o. o. - nowe możliwości dzięki nowej hali produkcyjne

W Mielcu trwa budowa nowej hali produkcyjnej dla spółki zajmującej się obróbką plastyczną stali. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Spółka Tarapata specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu obróbki plastycznej stali, skierowanych do różnych branż przemysłowych. To, co charakteryzuje spółkę to doskonale wyposażony park maszynowy, wysoko wykwalifikowana kadra oraz stosowanie nowoczesnych technologii. Tarapata współpracuje z klientami z sektorów AGD, ogrodnictwa, motoryzacji i budownictwa. Firma stale rozwija swoją działalność oraz inwestuje w rozbudowę zaplecza produkcyjnego i magazynowego. W styczniu bieżącego roku rozpoczęła się budowie nowej hali produkcyjnej. Hala, w której będzie prowadzona obróbka plastyczna stali, zajmie powierzchnię 1,2 tys. mkw i powstanie w Mielcu w woj. podkarpackim. Nowa hala będzie połączona dwoma łącznikami z istniejącymi już budynkami, a jej konstrukcja została przygotowana do ewentualnej dalszej rozbudowy. Dzięki nowej hali produkcyjnej firma Tarapata Sp. z o.o. będzie mogła zwiększyć swoją zdolność produkcyjną oraz obsłużyć jeszcze większą liczbę klientów. Nowe zaplecze produkcyjne umożliwi bardziej efektywne wykorzystanie maszyn i technologii, co przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane