Rozwój Rhenus Freight Logistics w Polsce: kolejne 4,5 tys. mkw. w EQT Exeter Park Mirków

Międzynarodowy dostawca usług logistycznych, Rhenus Freight Logistics, kontynuuje rozwój swojej działalności w Polsce, zwiększając powierzchnię wynajmowanych magazynów. Firma zdecydowała się na wynajęcie dodatkowych 4,6 tys. mkw. w parku logistycznym EQT Exeter Park Mirków, co daje ogólną powierzchnię wynajmowaną przez Rhenus Freight Logistics na poziomie około 8,3 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem powierzchni magazynowej

Wynajęcie dodatkowej przestrzeni to kolejny krok rozwoju Rhenus Freight Logistics w Polsce, który umożliwi firmie zwiększenie zdolności operacyjnej. Park logistyczny EQT Exeter Park Mirków znajduje się w dogodnej lokalizacji w pobliżu autostrady A4, co usprawnia transport towarów do różnych regionów Polski i Europy. Rhenus Freight Logistics będzie korzystać z wynajętej powierzchni magazynowej do składowania, odbioru i dystrybucji towarów dla swoich klientów. Dzięki decyzji o zwiększeniu powierzchni wynajmowanych magazynów firma będzie w stanie efektywniej obsługiwać rosnący popyt na usługi logistyczne w Polsce.
JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe na wynajem w okolicach Wrocławia.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane