Rozpoczęła się budowa magazynu dla olsztyńskiego Banku Żywności

Już wkrótce w Wadągu nieopodal Olsztyna powstanie magazyn należący do Banku Żywności. Oddanie obiektu do użytku pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz efektywne gospodarowanie produktami spożywczymi, które będą przechowywane w odpowiednich warunkach – informuje JARTOM Real Estate.

Powstanie hala, zaplecze socjalne oraz biura

W ramach przedsięwzięcia zostanie wybudowana profesjonalna hala o powierzchni 1200 m2. Znajdzie się tam mroźnia, chłodnia oraz rampa, która pozwoli szybko i bez zbędnych problemów przeprowadzać załadunek i rozładunek. Warto podkreślić, że nie zabraknie również biur i zaplecza socjalnego, które umożliwią efektywne zarządzanie placówką i zagwarantowanie personelowi komfortu pracy. Dzięki trzem bramom wjazdowym będzie można obsługiwać kilka pojazdów jednocześnie. Prace budowlane już się rozpoczęły i szacuje się, że magazyn zacznie funkcjonować już w drugim kwartale przyszłego roku. Ta inwestycja, której koszt wyniesie około 4,5 mln złotych, jest realizowana w dużej mierze dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jego suma wyniosła 4 mln złotych. Nowy magazyn zastąpi powierzchnie wynajmowane obecnie w budynkach pokoszarowych, które nie spełniają oczekiwań i nie są dopasowane do specyfiki działalności Banku Żywności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane