Rozpoczął się kolejny etap budowy hali produkcyjno – magazynowej należącej do Flokk

2021-12-08
Rozpoczął się kolejny etap budowy hali produkcyjno – magazynowej należącej do Flokk

Trwają intensywne prace, które mają na celu budowę hali o charakterze produkcyjno- magazynowym należącej do grupy Flokk. Ich tempo jest godne podziwu, gdyż w ciągu miesiąca od wejścia na teren inwestycji zrealizowano już znaczącą część robót ziemnych i rozpoczęto wylewanie fundamentów pod konstrukcję nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali dobiegnie końca w czwartym kwartale 2022 roku

Efektem prowadzonych działań będzie powstanie nowoczesnej hali o metrażu sięgającym około 12 000 m2, bazującej na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Znajdzie się w niej powierzchnia magazynowa oraz produkcyjna, która zajmie nieco ponad 8 000 m2, doki załadunkowe, a także linie technologiczne. Tak kompleksowe zagospodarowanie obiektu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z potencjału, który on posiada. Szacowana wartość przedsięwzięcia wyceniana jest na około 50 milionów złotych i stanowi istotny krok na drodze do rozwoju firmy Flokk – producenta siedzisk przeznaczonych do biur. Rozbudowa zakładu umożliwi prowadzenie dalszej rynkowej ekspansji i przełoży się na większe możliwości wytwórcze.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.  JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU