Rozkwit transportu intermodalnego w Polsce

2021-10-11
Rozkwit transportu intermodalnego w Polsce

Transport intermodlany w Polsce rozwija się i obecnie na terenie naszego kraju działają aż 34 aktywne terminale. W 2020 roku łączna roczna zdolność przeładunkowa wyniosła aż 8,2 mln TEU, z czego w terminalach morskich 5,2 mln TEU, a w terminalach lądowych – 3,0 mln TEU. - informuje JARTOM Real Estate

Transport intermodalny w Polsce w 2020 roku

Transport intermodalny pozwala na łączenie dwóch lub więcej rodzajów transportu w jeden system, dzięki czemu możliwe jest obniżenie kosztów transportu oraz zapewnienie szybkiego i terminowego dostarczenia ładunku. W Polsce w 2020 roku w terminalach intermodalnych przeładowano łącznie 77,9 mln ton ładunków skonteneryzowanych. 29,2 mln ton przewieziono transportem morskim, 25,5 mln ton transportem samochodowym, a 23,3 mln ton transportem kolejowym. Najczęściej przewożono i przeładowywano ładunki z grupy nieznane, a ponadto produkty spożywcze, napoje oraz tytoń.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zmień magazyn i wykorzystaj potencjał Twojej firmy. Dobry, nowoczesny budynek magazynowy pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Posiadamy największą bazę magazynów w Polsce. Doradcy JARTOM Real Estate udostępnią Ci informacje o działkach, a także halach do wynajęcia lub na sprzedaż w całej Polsce.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU