Rozbudowano magazyn użytkowany przez Guess w centrum dystrybucyjnym CLIP

Magazyn oddany do dyspozycji marki Guess, który stanowi część centrum dystrybucyjnego CLIP zlokalizowanego w Jasinie, został rozbudowany. Zyskał aż 12 000 m2, dzięki czemu posiada aktualnie powierzchnię wynoszącą 32 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Większy magazyn odpowiedzią na rozwój firmy

Zrealizowana inwestycja wynika z dynamicznego rozwoju firmy, który ma miejsce na terenie Europy Północno – Wschodniej. Rosnąca liczba zamówień wymagała powiększenia zaplecza, które pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i odpowiednio szybką obsługę klientów. Tempo imponuje, bowiem prace mające na celu rozbudowę magazynu trwały jedynie trzy miesiące. W rezultacie obiekt dysponuje dziś bardziej przestronną strefą zwrotów oraz pozwala na składowanie większej ilości odzieży wiszącej i leżącej. Wdrożono w nim również specjalny algorytm wyznaczający najkrótszą trasę, co zauważalnie ułatwia właściwe rozmieszczenie poszczególnych towarów. Za sukcesem tego projektu stoi Arvato Supply Chain Solutions – partner biznesowy Guess, który świadczy dla marki kompleksowe usługi logistyczne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane