Rozbudowano halę magazynową w centrum dystrybucji H&M w Strykowie. Kto na tym skorzysta?

Centrum logistyczne Arvato, które obsługuje słynną markę odzieżową H&M powiększyło się, w wyniku czego jego aktualna powierzchnia wynosi aż 75 000 m2. Zyskanie dodatkowej przestrzeni umożliwiła przede wszystkim rozbudowa hali magazynowej, która obecnie jest w stanie pomieścić 240 000 kartonów, co przyniesie szereg korzyści firmie – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa magazynu to nowe miejsca pracy

Przedsięwzięcie było podyktowane chęcią optymalizacji oraz przyspieszenia obsługi rosnącej liczby klientów H&M. Nowoczesny obiekt dedykowany realizacji zamówień na rynek Europy Wschodniej dysponuje również zaawansowanym technologicznie wyposażeniem takim jak specjalne wózki samojezdne, które pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Rozbudowa magazynu stanowi impuls dla lokalnego rynku pracy, bowiem zatrudnienie znajdzie w nim około 300 osób. Co ciekawe, ten projekt jest kolejnym realizowanym wspólnie przez Arvato i H&M. Te dwa podmioty są biznesowymi partnerami już od 2018 roku. Śmiało można więc stwierdzić, że nie jest to ostatnia inwestycja tego rodzaju, której się podjęły. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane