Rozbudowa zakładu w Nysie: Grupa Otmuchów zwiększa produkcję żelek

Grupa Otmuchów, będąca jednym z czołowych producentów słodyczy w Polsce, postanowiła zainwestować w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Nysie. W fabryce zaczną działać die nowe linie produkcyjne, dzięki czemu zakład znacząco zwiększy produkcję żelek oraz wprowadzi do oferty nowe produkty. - informuje JARTOM Real Estate

Słodka inwestycja w Nysie

Decyzja o rozbudowie zakładu w Nysie wynika z chęci poszerzenia oferty firmy o nowe produkty, które trafią na rynek już w najbliższym czasie. Ponadto nowa inwestycja pozwoli Grupie Otmuchów na osiągnięcie pozycji czołowego producenta słodyczy w Europie, zwiększając jednocześnie konkurencyjność i umocnienie spółki na rynku. Dwie nowe linie produkcyjne, które zostaną zainstalowane w zakładzie, umożliwią wytworzenie ponad 3 tysięcy kilogramów żelków na godzinę. Nowe maszyny wymagają jedynie kilku operatorów do obsługi, a są w stanie produkować do 6 kolorów i smaków żelek jednocześnie. Dzięki rozbudowie fabryki, Grupa Otmuchów jest gotowa na dalszy wzrost i rozwój, oferując konsumentom coraz to nowsze i innowacyjne produkty.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane