Rozbudowa zakładu produkcyjno-magazynowego Flex w Tczewie

Zakład produkcyjno-magazynowy Flex w Tczewie przeszedł rozbudowę. To duża inwestycja w przyszłość firmy umożliwiająca na rozwinięcie potencjału gospodarczego drzemiącego w spółce. - informuje JARTOM Real Estate

Duża inwestycja Flex w Tczewie to strategiczny krok do przyszłości

Flex to firma specjalizująca się głównie w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu produkcji elektroniki i zintegrowanego łańcucha dostaw. Firma posiada obecnie dwa ośrodki produkcyjne w Polsce, w tym jeden na Pomorzu, który istnieje od 2000 roku i zatrudnia kilka tysięcy pracowników. Ośrodek ten znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Tczewie.
We wrześniu ubiegłego roku rozpoczęła się rozbudowa tego obiektu. W efekcie tych działań powierzchnia zakładu produkcyjnego Flex w Tczewie została powiększona aż o 20 tys. mkw. To znaczący wzrost, który umożliwi zwiększenie produkcji oraz udoskonalenie procesów logistycznych i magazynowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane