Rozbudowa zakładu produkcyjnego WAPO TECH

Firma WAPO TECH rozbudowuje zakład produkcyjny w miejscowości Bulkowo-Kolonia w woj. mazowieckim. Inwestycja ta ma na celu zwiększenie mocy produkcyjnej oraz umocnienie pozycji firmy na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjnej

W związku z dynamicznym rozwojem działalności WAPO TECH oraz zwiększającym się zapotrzebowaniem na jej usługi firma podjęła decyzję o nowej inwestycji. Konieczna stała się rozbudowa zakładu produkcyjnego w Bulkowie-Kolonii. Nowa hala produkcyjna, która powstanie na terenie zakładu, będzie liczyć 500 mkw powierzchni. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie możliwości produkcyjnych oraz poprawę efektywności procesów. W ramach inwestycji planowany jest również zakup nowoczesnego sprzętu i maszyn, które umożliwią świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że firma WAPO TECH działa na rynku już od 2014 roku oferując kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali m.in. obróbkę skrawaniem, czy wypalanie CNC.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane