Rozbudowa zakładu produkcyjnego Sokołów w Tarnowie

2021-08-20
Rozbudowa zakładu produkcyjnego Sokołów w Tarnowie

Zakład produkcyjny Sokołów SA w Tarnowie zostanie rozbudowany. Plany zakładają budowę dwukondygnacyjnej hali produkcyjnej wraz z częścią magazynową oraz biurowo-socjalną. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki

Firma Sokołów to popularny producent dystrybutor działający na rynku spożywczym, specjalizujący się głównie w wyrobie i dystrybucji mięs, wędlin, dań gotowych oraz konserw. Firma wciąż rozwija swoją ofertę produktową, starając się błyskawicznie odpowiadać na nowe zapotrzebowania rynkowe. Rozwój marki oraz potrzeba zwiększenia mocy produkcyjnych sprawiła, że zarząd firmy podjął decyzję o rozbudowie fabryki w Tarnowie. Fabryka ta zostanie rozbudowana o kolejną halę o powierzchni 5,5 tys. mkw., która pełnić będzie rolę produkcyjną oraz magazynową. Ponadto rozbudowane zostaną już istniejące budynki produkcyjne i magazynowe, wiec w rezultacie tarnowski zakład zyska aż 9 tys. dodatkowej powierzchni. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU