Rozbudowa zakładu produkcyjnego Joynext stała się faktem

2021-04-12
Rozbudowa zakładu produkcyjnego Joynext stała się faktem

Joynext inwestuje w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego, aby móc sukcesywnie rozwijać zakres działalności i zwiększać wpływy w branży. Efektem podjętych prac jest powstanie nowej hali o powierzchni 2 855 m2, która znacząco przyczyni się do usprawnienia procesów logistycznych oraz wzrostu możliwości wytwórczych – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa fabryki sposobem na generowanie większych zysków

Zgodnie z przyjętymi planami, w wybudowanej hali zostaną uruchomione dodatkowe linie produkcyjne. Trzy z nich rozpoczną swoją działalność już w październiku. Pozwoli to na przyspieszenie tempa realizacji zamówień i umożliwi otworzenie się na nowe wyzwania. Warto podkreślić, że obiekt został zaprojektowany przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań tak, by w przyszłości mogły powstawać w nim komponenty tworzone z myślą o pojazdach elektrycznych. Aktualnie Joynext zatrudnia nieco ponad 1 300 pracowników. Rozbudowa fabryki przełoży się na stworzenie 36 kolejnych etatów, co będzie dodatkową korzyścią dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU