Rozbudowa zakładu produkcyjnego Gatner CNC na Śląsku

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi firma Gatner CNC postanowiła zbudować nową halę produkcyjną z częścią biurowo-socjalną w Przyszowicach, gdzie znajduje się jej główny zakład produkcyjny. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Gatner CNC na Śląsku

Firma Gatner CNC jest specjalistą w obróbce skrawaniem CNC. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu firma świadczy profesjonalne usługi zarówno w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej. Specjalizacja firmy to precyzyjna produkcja części maszyn, które znajdują zastosowanie w różnych branżach. Gatner CNC obsługuje klientów z sektora lotniczego, medycznego, jak i automotive, zapewniając im wysoką jakość i niezawodność wykonywanych części. Z powodu rosnącego zapotrzebowania na usługi firmy, Gatner CNC postanowił zainwestować w rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na Śląsku, a konkretniej w Przyszowicach. To właśnie tam powstanie nowa hala o powierzchni około 4 tys. mkw. Obiekt będzie pełnił funkcję produkcyjną oraz biurowo-socjalną. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze oraz specjalistycznemu wyposażeniu firma Gatner CNC będzie mogła zwiększyć swoje moce produkcyjne, oraz sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Inwestycja ta jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy i potwierdza jej pozycję lidera w branży obróbki skrawaniem CNC.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w magazynach i halach produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane