Rozbudowa zakładu produkcyjnego Aliplast. Nowa hala o powierzchni 7,5 tys. mkw. pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz usprawnić procesy magazynowe.

2021-11-15
Rozbudowa zakładu produkcyjnego Aliplast. Nowa hala o powierzchni 7,5 tys. mkw. pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz usprawnić procesy magazynowe.

Spółka Aliplast, dzięki doskonałej koniunkturze w budownictwie, rośnie w siłę oraz sukcesywnie rozwija działalność. W ostatnim czasie fabryka firmy w Lublinie wzbogaciła się o nową halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 7,5 tys. mkw.  - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Lubelski Aliplast to jeden z głównych graczy na polskim rynku profili aluminiowych. Firma stawia na rozwiązania proekologiczne oraz intensywnie rozwija sprzedaż. Znana jest głównie z produkcji zintegrowanych systemów aluminiowych dla budownictwa, z których wykonywane są okna, drzwi, fasady, czy konstrukcje ogrodów zimowych.
Dzięki świetnej koniunkturze w budownictwie oraz ze względu na coraz większy popyt w branży budowlanej firma zdecydowała o rozbudowie fabryki w Lublinie. W rezultacie dobudowano nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 7,5 tys. mkw. Rozbudowa zakładu umożliwi zwiększenie skali produkcji, co bezpośrednio przełoży się na możliwość zaspokojenia rosnącego popytu. Ponadto nowa hala znacząco zwiększy dostępną powierzchnię magazynową, usprawniając wiele procesów logistycznych i magazynowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Brokerzy, doradcy, konsultanci  JARTOM Real Estate zapewniają kompleksowe doradztwo i usługi w następujących obszarach: 
Wynajem magazynów w centrach logistycznych
Sprzedaż i zakup hal
Budowa obiektów magazynowych i przemysłowych
Przygotowanie scenariuszy działania: renegocjacje, a zmiana lokalizacji
najem czy zakup lub budowa hali
Doradztwo inwestycyjne
Komercjalizacja projektów magazynowych
Marketing nieruchomościJARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU