Rozbudowa zakładu SERON w Stalowej Woli

2021-12-24
Rozbudowa zakładu SERON w Stalowej Woli

Trwa rozbudowa zakładu SERON w Stalowej Woli. W nowej hali produkcyjnej o powierzchni 1,5 tys. mkw wytwarzane będą wysokowydajne obrabiarki sterowane numerycznie. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycje w zakład SERON

SERON to renomowana firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która od 20 lat działa w branży maszyn CNC, dostarczając nowoczesne rozwiązania technologiczne dla przemysłu. Zakład w Stalowej Woli produkuje obrabiarki CNC, które wykorzystywane są powszechnie w branży metalowej, konstrukcyjnej, elektronicznej, meblarskiej czy reklamowej. W ostatnim czasie podjęto decyzję o rozbudowie zakładu. Przedsięwzięcie to pozwoli zwiększyć skale oraz efektywność produkcji, co przełoży się na większe zyski firmy. W rezultacie powstała nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni 1,5 tys. mkw, która przystosowana została do indywidualnych potrzeb producenta. Zgodnie z możliwościami systemu LLENTAB, w którym wybudowano obiekt, halę będzie można rozbudować po długości, co pozwoli na jej powiększenie w razie zaistnienia takiej potrzeby.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU