Rozbudowa zakładu Promostal w Czarnej Białostockiej

Firma Promostal działająca w branży konstrukcji stalowych buduje nową halę produkcyjną. Hala powstaje w miejscowości Czarna Białostocka, gdzie znajduje się główny zakłąd produkcyjny firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali

Spółka Promostal, działająca na rynku od 2008 r., oferuje kompleksową obsługę inwestorów w zakresie konstrukcji stalowych - począwszy od projektu budowlanego, poprzez prefabrykację, po dostawę i montaż konstrukcji na miejscu. Firma wykonuje m.in. obiekty przemysłowe, handlowe i biurowe, jak również złożone konstrukcje pod ciągi technologiczne. Promostal posiada również własne biuro projektowe, a usługi świadczy zarówno na terenie kraju, jak i poza nim. Główny zakład produkcyjny Promostal znajduje się w Czarnej Białostockiej. Zakład wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt CNC oraz zautomatyzowane stanowiska produkcyjne umieszczone w halach o powierzchni prawie 20 tys. mkw. Rozbudowa zakładu w Czarnej Białostockiej o kolejną halę produkcyjno-magazynową umożliwi zwiększenie skali prowadzonej działalności. Tym samym firma będzie mogła obsłużyć większą liczbę zamówień oraz zwiększyć efektywność produkcji. Inwestycja w nową halę będzie również oznaczała stworzenie nowych miejsc pracy dla mieszkańców Czarnej Białostockiej i okolic. Dodatkowo Promostal planuje rozbudowę swojej oferty o nowe usługi związane z konstrukcjami stalowymi, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów i dynamicznie zmieniającemu się rynkowi. Firma skupia się również na inwestycjach w nowoczesne technologie i systemy produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów i usług.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane