Rozbudowa zakładu METTEC w Tczewie

2021-12-07
Rozbudowa zakładu METTEC w Tczewie

METTEC, firma zajmująca się obróbką metali, postanowiła rozbudować zakład w Tczewie. Wybudowana została nowa hala produkcyjna o powierzchni 1,1 tys. mkw, gdzie powstawać będą precyzyjne części toczone. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

METTEC działa na polskim rynku już od 15 lat, intensywnie rozwijając działalność oraz sukcesywnie rozbudowując zakład w Tczewie, gdzie produkowane są elementy metalowe, również te na indywidualne zamówienia klientów. Firma specjalizuje się w toczeniu, obróbce CNC, a także formowaniu plastycznemu metali. Podstawowym celem producenta jest budowanie i umacnianie pozycji kluczowego dostawcy dla różnych gałęzi przemysłu. Firma cieszy się dużą renomą oraz popularnością na rynku metalurgicznym, ze względu na wysoką jakość oraz terminowość dostaw. 
Dobudowa kolejnej hali w Tczewie pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz zwiększyć jej efektywność. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji, gdy ilość zamówień w branży ciągle rośnie. Nowa hala liczy 1,1, tys. mkw. i została w pełni przystosowana do produkcji precyzyjnych części toczonych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU