Rozbudowa warszawskiej spalarni śmieci trwa

To już drugi rok prac mających na celu rozbudowę spalarni śmieci zlokalizowanej na warszawskim Targówku. Inwestycja zmierza ku końcowi, gdyż aktualnie prowadzone są roboty wykończeniowe oraz technologiczne – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa spalarni sprawi, że będzie największa w kraju

Efektem przedsięwzięcia będzie zwiększenie mocy przerobowych obiektu, który będzie w stanie przetwarzać ponad 7 razy więcej ton odpadów niż obecnie. Zakład stanie się największą i najnowocześniejszą spalarnią na terenie całego kraju. Będzie funkcjonowała w taki sposób, by nie szkodzić środowisku naturalnemu, a na dodatek zapewni ciepło i energię elektryczną kilkunastu tysiącom gospodarstw domowych. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i generowanie oszczędności. Warto przypomnieć, że na generalnego wykonawcę wybrano koreańską firmę Posco Engineering & Construction Co. Ltd. Projekt z kolei stworzyło Sweco Consulting. W wyniku rozbudowy spalarnia powiększy się o 7000 m2 i urośnie z 14 000 m2 do 21 000 m2. Już dziś wiadomo, że będzie pracowała całodobowo.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane