Rozbudowa słupskiej fabryki Leann Stańczyk S.A.

2021-12-30
Rozbudowa słupskiej fabryki Leann Stańczyk S.A.

Producent lekkich urządzeń metalowych Leann Stańczyk S.A. rozbuduje swój zakład produkcyjny mieszczący się w Słupsku. Inwestycja ta to odpowiedź na dynamiczny rozwój firmy oraz zwiększony popyt na jej wyroby. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu o halę produkcyjną i magazynową

Leann Stańczyk S.A. to prężnie rozwijający się producent lekkich urządzeń metalowych dedykowanych dla dużych odbiorców zagranicznych działających w różnych branżach, m.in. w rolnictwie czy budownictwie. Firma specjalizuje się w produkcji takich konstrukcji stalowych jak kontenery i wózki szklarniowe. Zakład w Słupsku wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, umożliwiający świadczenie usług spawania, tłoczenia, czy frezowania, a także w cynkownię. Dzięki zainstalowaniu zautomatyzowanej linii zawieszkowej zakład jest w stanie obsłużyć również produkcję wielkoseryjną, co znacznie zwiększa efektywność produkcji. Ponadto w słupskim zakładzie stale kontrolowana jest jakość wytwarzanych konstrukcji. Do tego celu służy własne, dobrze wyposażone laboratorium analityczne, w którym odbywa się pomiar grubości powłoki stalowej. W związku z rozwojem firmy podjęto decyzję o rozbudowie fabryki w Słupsku i zwiększenie mocy przerobowych. Inwestycja zakłada budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej, która umożliwi firmie wdrożenie innowacyjnej technologii spawania z zastosowaniem aktywnego i selektywnego sposobu redukcji naprężeń spawalniczych. To duży krok w rozwoju działalności firmy oraz rozwoju nowych technologii.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU