Rozbudowa siedziby Siltegro

2021-05-07
Rozbudowa siedziby Siltegro

Firma Siltegro zdecydowała się na rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego. Budowa ma ruszyć już na przełomie maja i czerwca 2021 roku.- informuje JARTOM Real Estate.

Rozwój firmy Siltegro 

Siltegro to lider w produkcji innowacyjnych systemów pomiarowych oraz autorskich rozwiązań z zakresu automatyki. Firma specjalizuje się w produkcji regulatorów obrotów silników AC i DC oraz w dostawie usług montażu kontraktowego. Szybki rozwój firmy w zakresie produkcji oraz działalności EMS spowodował, że zaistniało zapotrzebowanie na nową halę produkcyjną. Z tego względu firma zdecydowała się na rozbudowę swojej siedziby i dobudowanie nowej hali o powierzchni 450 mkw., w której produkowana będzie elektronika do oferowanych urządzeń. Nowa  hala stanie tuż obok obecnie działającego zakładu. W nowoczesnej hali powstaną stanowiska do montażu SMT, THT i montażu końcowego oraz zamontowane zostaną urządzenia takie jak obrabiarki CNC, oraz drukarki szablonowe. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU