Rozbudowa kompleksu magazynowego Hama w Robakowie. Firma zyska aż 4,5 tys mkw powierzchni.

Kompleks Hama w Robakowie w powiecie poznańskim zostanie rozbudowany. Za przeprowadzenie inwestycji odpowiedzialna będzie firma WPIP, która w 2008 roku wybudowała magazyn i biurowiec dla Hama. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn dla Hama

Kompleks budynków Hama oddany w 2008 roku do użytku obejmuje magazyn liczący 4,5 tys. mkw oraz biurowiec o powierzchni 2 tys. mkw. Teraz, ze względu na rozwój prowadzonej działalności, firma zdecydowała o rozbudowie obiektu o dodatkową halę magazynową. Nowa hala liczyć będzie 4,5 tys. mkw, w rezultacie Hama dysponować będzie aż 9 tys. mkw powierzchni magazynowej w Robakowie. Co więcej, objętość nowej hali będzie o 100% większa od dotychczas działającej. Wszystko dlatego, ze nowy obiekt magazynowy będzie wyższy - hala liczyć będzie 16 m wysokości. Podczas budowy zastosowane zostaną liczne nowoczesne rozwiązania, m.in. instalacja tryskaczowa czy dach stalowy przeznaczony do montażu paneli solarnych. Przewiduje się, ze termin zakończenia rozbudowy i oddanie nowej powierzchni magazynowej do użytku przypadnie na październik 2023 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane