Rozbudowa hurtowni firan i zasłon Margo Textil

2022-02-15
Rozbudowa hurtowni firan i zasłon Margo Textil

Polski dostawca firan i zasłon Margo Textil rozbudowuje hurtownię w Rusocinie w woj. pomorskim. Nowa inwestycja pozwoli zwiększyć powierzchnię magazynową, co przełoży się na poprawę terminowości dostaw, nawet w okresie wzmożonego popytu na produkty firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa hurtowni firan

Margo Textil to firma działająca na polskim rynku od 1990 roku, specjalizująca się w dostawie firanek, tkanin dekoracyjnych i obiciowych, taśm oraz innych dodatków i akcesoriów do dekoracji okna. Dystrybutor ciągle poszerza ofertę produktową, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku oraz zaspokajając gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Firma współpracuje ze sklepami wnętrzarskimi, pracowniami dekoratorskimi, a także z architektami wnętrz. Co więcej, Margo Textil posiada szeroką ofertę skierowaną do hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej, gdyż oferuje m.in. tkaniny trudnozapalne z atestami. Nowo wybudowana hala magazynowa w woj. pomorskim liczy około 300 mkw powierzchni. Rozbudowa hurtowni Margo Textil w Rusocinie pozwoli zwiększyć asortyment oraz stany magazynowe, co z pewnością przełoży się na terminowość dostaw. To sczególnie ważne, biorąc pod uwagę wzmożone zainteresowanie ofertą firmy oraz zwiększony popyt na jej produkty.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU