Rozbudowa hali produkcyjnej w gminie Olkusz

W miejscowości Osiek w woj. małopolskim rozbudowana zostanie hala produkcyjna należąca do Odlewni Żeliwa i Metali Kolorowych Andrzej Zub. Inwestycja ta pozwoli na wdrożenie nowej technologii wytwarzania Innowacyjnych Odlewów. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego w gminie Olkusz

Odlewnia ZUB działa na polskim rynku już od 1949 roku. W przeciągu lat firma zdobyła pozycję na rynku, a także doświadczenie i wiedzę pozwalające sprostać wysokim oczekiwaniom branży odlewniczej. Obecnie głównym profilem produkcji są odlewy z żeliw, staliw oraz stopów aluminium, oraz stopów miedzi. Odlewnia dysponuje własną linią formierską, mieszarko-nasypywarką oraz specjalistycznymi piecami. W zakładzie znajduje się 6 stanowisk formowania ręcznego, piec do obróbki cieplnej oraz własne laboratorium. W ostatnim czasie podjęto decyzję o nowej inwestycji, a mianowicie budowie nowej hali o powierzchni 500 mkw. Obiekt powstanie w gminie Olkusz, w miejscowości Osiek gdzie znajduje się główny zakład produkcyjny firmy. Przedsięwzięcie umożliwi odlewni wdrożenie wyników prac B+R z zakresu technologii wytwarzania Innowacyjnych Odlewów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane