Rozbudowa hali produkcyjnej Węgier Glass w Żarach

2021-12-22
Rozbudowa hali produkcyjnej Węgier Glass w Żarach

Zakład produkcyjny firmy Węgier Glass w Żarach zostanie rozbudowany o nowoczesną halę produkcyjną, która pozwoli na unowocześnienie produkcji oraz wdrożenie nowej technologii szklanego filtra niebieskiego chroniącego przed promieniowaniem laserowym.- informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjność i nowoczesne technologie - rozbudowa zakładu produkującego szkło

Rozbudowa zakładu w Żarach to kolejny etap długoterminowej strategii rozwoju rodzinnej firmy Węgier Glass, która działa na polskim rynku już od 1994 roku. Firma specjalizuje się głównie w wytwarzaniu asortymentów szkła na rynek polski i zagraniczny. Obecnie aż 40% produkowanych wyrobów jest eksportowana, a klienci doceniają wysoką jakość, innowacyjność oraz zachowywanie wysokich standardów ISO. W zakładzie w Żarach produkowane jest m.in. szkło techniczne, hartowane, kominkowe, a także wszelkiego rodzaju odporne szkło wykorzystywane w agresywnych warunkach przemysłowych. Nowa hala powstanie na terenie zakładu i zostanie w pełni przystosowana do specyficznych wymagań branży. Rozbudowa pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz na wdrożenie nowej technologii szklanego filtra niebieskiego chroniącego przed promieniowaniem laserowym.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU