Rozbudowa hali Grupy Raben na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej

2021-04-30
Rozbudowa hali Grupy Raben na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej

Grupa Raben buduje halę magazynowo-przeładunkową na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Nowoczesna hala zwiększy możliwości operacyjne firmy oraz wspomoże rozwój grupy.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna hala magazynowo-przeładunkowa

Grupa Raben to holenderski lider w dziedzinie logistyki, zarządzaniu magazynem oraz krajowym i międzynarodowym transporcie. W skład grupy wchodzą marki Raben oraz Fresh Logistics, które specjalizują się w transporcie drogowym, intermodalnym, morskim, oraz lotniczym. Rozwój firmy oraz jej ekspansja na nowe rynki sprawiła, że zaistniała potrzeba budowy nowej hali magazynowej, która będzie również pełniła funkcję przeładunkową. Na działce o powierzchni 10 ha powstanie nowoczesna hala, która docelowo zostanie połączona z istniejącym i obecnie działającym obiektem firmy. W rezultacie Grupa Raben zyska nowoczesny kompleks budynków, które z pewnością zwiększą możliwości firmy. Nowa hala będzie zajmować powierzchnię 2,6 tys. mkw i zostanie wyposażona w 25 doków załadunkowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU