Rozbudowa gliwickiej fabryki ENTE

2021-03-02
Rozbudowa gliwickiej fabryki ENTE

Firma ENTE zdecydowała się na rozbudowę swojej siedziby oraz hali produkcyjnej zlokalizowanej w Gliwicach. Ponadto firma zainstalowała w fabryce nowoczesną linię SMT wyposażoną w znakowarkę laserową.- informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa fabryki mimo pandemii

Gliwicka fabryka polskiej firmy ENTE zostanie rozbudowana o dodatkowe 3 tys. mkw. oraz zmodernizowana przy użyciu nowej linii SMT. Dzięki temu spółka będzie w stanie zwiększyć moce przerobowe oraz poszerzyć i rozwinąć ofertę produktową kierowaną do polskich, oraz zagranicznych kontrahentów. ENTE to lider działający na rynku EMS, zajmujący się wsparciem projektowym, testowaniem, montażem oraz zakupem części elektrycznych i komponentów i dostarczeniem ich do klientów docelowych. Ze swoją bogatą ofertą firma dociera również do klientów zagranicznych - z Wielkiej Brytanii, USA i Skandynawii. Rozbudowa fabryki przypada w trudnych czasach ekonomicznych na świecie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.
Wizytówką firmy JARTOM Real Estate jest nieustannie powiększająca się baza specjalistycznych magazynów.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU