Rozbudowa fabryki urządzeń rolniczych na Podlasiu. Jak ta inwestycja wspomoże rozwój firmy A-Lima-Bis?

Zakład firmy A-Lima-Bis działający na Podlasiu od 2012 roku zostanie rozbudowany o nową halę produkcyjną. Inwestycja ta znacząco zwiększy konkurencyjność firmy na rynku oraz wspomoże wdrożenie do produkcji innowacyjnych technologii.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa filii producenta urządzeń rolniczych

Nowa hala produkcyjna będzie zajmować powierzchnię 600 mkw. i powstanie w miejscowości Podgórze w woj. podlaskim, gdzie mieści się dotychczas działające Centrum Obsługi Rolnictwa A-Lima-Bis. Inwestycja ta pozwoli firmie na wdrożenie innowacyjnych technologii, dzięki którym znacznie wzrośnie efektywność produkcji. A-Lima-Bis zdecydowała się na rozbudowę filii na Podlasiu ze względu na dobre wyniki finansowe oraz wysoki popyt na urządzenia rolnicze zgłaszany na rynku. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych maszyn rolniczych, które są wytwarzane z wysokiej jakości materiałów i podzespołów uznanych producentów. W ofercie produktowej firmy znaleźć możemy takie urządzenia jak wozy paszowe, rozrzutniki obornika, czy ścielarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne. Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.

JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane