Rozbudowa fabryki przetwornic w Ostrówku. Triol Poland uzyskał wsparcie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Triol Poland rozbuduje swoją fabrykę w Ostrówku w woj. mazowieckim. Projekt uzyskał wsparcie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa prężnie działające zakładu w Ostrówku

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Triol w Ostrówku ma na celu zwiększenie zdolności i wydajności produkcyjnej. Aby zrealizować cel, firma zakupi sąsiadującą z zakładem działkę i wybuduje tam hale produkcyjno-magazynowe, które następnie wyposaży w nowe maszyny i urządzenia. Projekt zakłada również modernizację środków trwałych oraz zakup wartości niematerialnych i prawnych. Triol poniesie koszty kwalifikowane w wysokości 40 mln zł, a także zatrudni aż 105 nowych pracowników. Przedsięwzięcie uzyskało wsparcie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Triol Poland to firma specjalizująca się m.in. w produkcji przetwornic częstotliwości niskiego i średniego napięcia do sterowania i oszczędzania energii podczas pracy silników, sprzętu do wydobycia ropy naftowej oraz rozwiązań programowych do automatyzacji produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Klienci JARTOM Real Estate mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych w zakresie magazynów i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane