Rozbudowa fabryki opakowań w Tczewie

2023-05-26
Rozbudowa fabryki opakowań w Tczewie

Amerykańska firma zajmująca się produkcją opakowań kartonowych rozbudowuje fabrykę w Tczewie. Nowa inwestycja wiąże się z aż 80 nowymi miejscami pracy w zakładzie. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Tczewie.

Fabryka amerykańskiej firmy WestRock znajduje się na ulicy Malinowskiej w Tczewie. Zakład działa nieprzerwanie od 2006 roku, początkowo jako Cartondruk, od 2011 r. jako Multiple Packaging Solutions, a finalnie od 2018 roku jako WestRock po globalnej konsolidacji spółek. W lutym 2023 roku otwarto nową halę produkcyjną na terenie zakładu. Jest to kolejny etap rozbudowy obiektu. Przedsięwzięcie uzyskało wsparcie w zakresie zwolnienia z podatku CIT w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, udzielone przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Dzięki rozbudowie zakładu zwiększą się jego możliwości produkcyjne, a powierzchnia produkcyjno-magazynowa podwoi się. Co więcej, rozbudowa wiąże się z nowymi miejscami pracy w fabryce. Zgodnie z zapowiedziami inwestora firma będzie potrzebowała aż 80 nowych pracowników, aby obsłużyć procesy w obiekcie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU