Rozbudowa fabryki okien pod Łodzią

Pod Łodzią trwa rozbudowa fabryki stolarki okiennej ABM Jędraszek. Produkcja stolarki PCV w nowej hali produkcyjnej ruszy najprawdopodobniej już na początku 2025 roku.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki okien

Polska firma specjalizująca się w produkcji stolarki okiennej i aluminiowej rozpoczęła rozbudowę swojej fabryki położonej w Pabianicach pod Łodzią. Inwestycja obejmie budowę  nowej hali produkcyjnej, która powstanie tuż obok obecnie istniejącej i prężnie działającej fabryki przy ul Partyzanckiej. Nowa hala dedykowana będzie produkcji stolarki z PCW. Inwestycja podyktowana jest dużym popytem na produkty ABM Jędraszek, który sprawił, że moce przerobowe w podłódzkiej fabryce przestały być wystarczające. Nowa hala produkcyjna będzie zajmować powierzchnię 7,2 tys. mkw i ma zostać oddana do użytku już w IV kwartale 2024 roku. Produkcja ruszy z początkiem 2025 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane