Rozbudowa fabryki mebli Wersal w woj. wielkopolskim

Trwa rozbudowa fabryki mebli Wersal w miejscowości Jankowy niedaleko Kępna. Wiemy, że inwestycja ma zostać oddana do odbioru już w te wakacje. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkującego meble

WERSAL to firma, która działa na polskim rynku już od ponad 30 lat, specjalizująca się w produkcji ekskluzywnych mebli. Popyt na produkty firmy nieustannie rośnie, dlatego też zdecydowano się na rozbudowę fabryki w Jankowach w województwie wielkopolskim. Wybudowana zostanie tam nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 15 000 m2. Inwestycja ta pozwoli na dalsze zwiększanie skali produkcji oraz wprowadzenie do asortymentu nowych produktów. Fabryka w Jankowach to imponujących rozmiarów obiekt liczący aż 100 000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, który zapewnia optymalizację procesów produkcyjnych i zatrudnia aż 1500 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane