Rozbudowa fabryki Neapco w Praszce

2021-05-11
Rozbudowa fabryki Neapco w Praszce

Firma Neapco, producent i dystrybutor części zamiennych do układów napędowych, planuje rozbudować swoją fabrykę w Praszce. Prace budowlane mają ruszyć w drugiej połowie 2021 roku. - informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna

Neapco to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem, produkcją, oraz dystrybucją innowacyjnych rozwiązań w zakresie układów napędowych dla samochodów, lekkich ciężarówek, ciężkich samochodów ciężarowych, terenowych, rolniczych i przemysłowych. Rozbudowa zakładu w Praszce to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy oraz jej rozwój, zwiększające się portfolio produktów i ekspansję na nowe rynki. Zakład w Praszce zakupiony został przez Neapco w 2017 roku. Teraz firma planuje jego rozbudowę o nowoczesną halę produkcyjną o segmentowej budowie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU