Rozbudowa fabryki MAN w Niepołomnicach

16 maja 2023 roku miało miejsce oficjalne otwarcie fabryki ciężarówek MAN w podkrakowskich Niepołomicach. Producent przygotowuje się do elektryfikacji napędów samochodów ciężarowych i modernizuje oraz rozbudowuje fabryki na całym świecie. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozbudowę i modernizację fabryk MAN na świecie

Fabryka w Niepołomicach została rozbudowana oraz zmodernizowana. Inwestycja za 200 mln eur pozwoli firmie znacznie zwiększyć moce produkcyjne — z 230 aut dziennie do 300. Przedsięwzięcie to wiąże się również ze zwiększeniem zatrudnienia. W związku z rozbudową i zwiększeniem produkcji w Niepołomicach pracę zyskało aż 1500 nowych pracowników. Jest to część procesu transformacji firmy MAN, która pragnie iść w stronę elektryfikacji. W ostatnim czasie przebudowane również zakład produkcyjny w Norymberdze, gdzie teraz ruszy produkcja pakietów baterii dla samochodów elektrycznych. W 2024 roku fabryka w Monachium zacznie produkować elektryczne ciężarówki, a w 2027 roku taka produkcja ruszy także w Niepołomicach.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane