Rozbudowa fabryki Lacroix w Kwidzynie

2021-03-16
Rozbudowa fabryki Lacroix w Kwidzynie

Firma Lacroix zdecydowała się na rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Kwidzynie. Nowy obiekt będzie zajmował powierzchnię 16 tys. mkw i zostanie wybudowany nieopodal obecnie działającej hali produkcyjnej firmy. - informuje JARTOM Real Estate.

Zakłady produkcyjne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej

Rozbudowa fabryki to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy oraz jej dynamiczny rozwój. Dotychczasowy zakład produkcyjny działający w Kwidzynie zajmował powierzchnię 14 tys. mkw i zajmował się obsługą klientów branży przemysłowej, motoryzacyjnej oraz automatyki domowej. Nowa hala powstaje na działce oddalonej o około 500 metrów i docelowo ma całkowicie przejąć obsługę klientów sektora przemysłowego oraz automatyki domowej. Powierzchnia zostanie przystosowana do pełnienia wyznaczonych funkcji oraz wyposażona w nowoczesne linie SMT. JARTOM Real Estate w swoim portfolio posiada bogatą ofertę nowoczesnych hali produkcyjnych do wynajęcia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.
Doświadczenie JARTOM Real Estate  pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU