Rozbudowa fabryki BIBP możliwa dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego

2021-03-26
Rozbudowa fabryki BIBP możliwa dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego

Zapadła decyzja o rozbudowie zakładu produkcyjnego BIBP Sp. z o.o zlokalizowanego w gminie Zator. W ramach zaplanowanej inwestycji zostanie również zakupione specjalistyczne wyposażenie fabryki oraz zaawansowane technologicznie oprogramowanie – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa i modernizacja zakładu produkcyjnego staje się faktem

Podjęte działania sprawią, że zostaną usprawnione procesy logistyczne, realizowanie zamówień zoptymalizowane, a pracownicy będą mogli wykonywać swoje obowiązki zawodowe w bardziej komfortowych warunkach. Spółka, która specjalizuje się w wytwarzaniu worków aseptycznych i worków typu bag in box, przeznaczy na modernizację i rozbudowę fabryki około 22 720 000,00 zł. Cała inwestycja zostanie zrealizowana dzięki uzyskaniu wsparcia od Krakowskiego Parku Technologicznego. Od ponad 20 lat współtworzy on warunki dla rozwoju przedsiębiorczości, a od 10 lat prowadzi Inkubator Technologiczny przeznaczony dla początkujących firm z branży IT. Warto podkreślić, że to nie pierwszy tego rodzaju projekt realizowany na tym terytorium. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU