Rozbudowa elewatora zbożowego w Bartoszycach – kluczowy element projektu "Spichlerz Północy"

Województwo warmińsko-mazurskie rozpoczyna realizację inwestycji mającej na celu rozbudowę elewatora zbożowego w Bartoszycach. To ważna część projektu "Spichlerz Północy", który ma na celu poprawę infrastruktury magazynowania zboża w regionie. Prace mają zwiększyć pojemność przechowalniczą oraz podnieść poziom technologiczny tej ważnej infrastruktury.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycje dla polskiego sektora rolno-spożywczego

We wrześniu bieżącego roku podpisano umowę na modernizację obiektów magazynowych w Bartoszycach. Przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie pojemności przechowalniczej elewatorów aż o 10 tysięcy ton. Inwestycja jest częścią większego projektu mającego na celu poprawę infrastruktury do magazynowania zboża w woj. warmińsko-mazurskim. Poza rozbudową elewatora w Bartoszycach planowane są również rozbudowy elewatorów w Braniewie, magazynu w Ornecie i młyna w Malborku. Rozbudowy te mają na celu zwiększenie możliwości magazynowych dla sektora rolno-spożywczego oraz zapewnienie wsparcia dla polskich rolników. Ponadto inwestycje te poprawią bezpieczeństwo żywnościowe regionu. Całkowity budżet projektu realizowanego przez spółkę Elewarr w województwie warmińsko-mazurskim wyniesie 250 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane