Rozbudowa centrum logistycznego Thermosilesia w Rudzie Śląskiej

2022-06-15
Rozbudowa centrum logistycznego Thermosilesia w Rudzie Śląskiej

Thermosilesia rozbudowuje centrum logistyczne w Rudzie Śląskiej o nowe biuro oraz nowoczesną halę produkcyjną. W rezultacie obiekt powiększy się aż o 8 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Produkcja innowacyjnych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych

Przedsięwzięcie rozbudowy obiektu o nową halę produkcyjną oraz część biurową związane jest z planami uruchomienia produkcji nowej grupy urządzeń Rotenso w Polsce. To właśnie sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, opartych na odnawialnych źródłach energii dynamicznie wzrasta w ostatnich latach w naszym kraju.
W związku z wdrożeniem nowego asortymentu do produkcji oraz zwiększeniem zatrudnienia koniecznym stało się rozbudowanie centrum logistycznego Thermosilesia w Rudzie Śląskiej. Projekt rozbudowy obiektu oraz wdrożenia nowych urządzeń do produkcji wspierany jest przez Norweski Mechanizm Finansowy w ramach poddziałania Technologie przyjazne środowisku. Prace ruszyły w marcu bieżącego roku, a oddanie obiektu do użytku planowane jest na wiosnę 2023 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wyszukując nowoczesne magazyny dla swoich Klientów JARTOM Real Estate opracowuje narzędzia ułatwiające Klientom podejmowanie strategicznych decyzji w zakresie najmu, sprzedaży lub budowy hal.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU