Rozbudowa centrum dystrybucyjnego Arvato do obsługi logistycznej H&M

2021-12-27
Rozbudowa centrum dystrybucyjnego Arvato do obsługi logistycznej H&M

img

Zapadła decyzja o rozbudowie centrum dystrybucyjnego Arvato Supply Chain Solutions w Strykowie, które świadczy kompleksowe usługi logistyczne i magazynowe na rzecz giganta branży odzieżowej H&M.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa obiektu logistycznego

Arvato Supply Chain Solutions współpracuje z H&M Group w Polsce od 2018 roku, świadcząc profesjonalne usługi dla klientów e-commerce H&M z Polski, Czech, Węgier, Bułgarii i Słowacji. Coraz większa sprzedaż H&M skłoniła spółkę do podjęcia decyzji o rozbudowie centrum dystrybucyjnego w Strykowie, które liczy 40 tys. mkw powierzchni. Obiekt zostanie rozbudowany o 15 tys. mkw, co z kolei pozwoli na zwiększenie zdolności wysyłkowej centrum logistycznego aż o 30 procent. Inwestycja zakłada budowę magazynu wysokiego składowania oraz przedłużenia systemu taśmociągów do ponad 3,5 km łącznie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU