Rozbudowa Hama Polska zakończona. Magazyn znacznie urósł

Zakończono rozbudowę kompleksu należącego do firmy Hama Polska. Rezultatem prac wykonanych przez WPIP Construction jest zwiększenie powierzchni magazynowej do 9000 m2, utworzenie zaplecza o charakterze socjalno – technicznym, a także powstanie sieci dróg wewnętrznych i nowych miejsc parkingowych – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala magazynowa dostosowana do montażu paneli fotowoltaicznych

W następstwie inwestycji objętość części magazynowej wzrosła o ponad 100%. Jak osiągnięto taki rezultat? Dzięki większej wysokości, która wynosi 16 metrów. Obiekt wyposażono w instalację tryskaczową, a jego stalowy dach zaprojektowano tak, by był dostosowany do montażu paneli fotowoltaicznych. Pozwoli to na generowanie sporych oszczędności i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Oprócz tego utworzono nowy wjazd na teren kompleksu, pompownię oraz zbiorniki retencyjne i przeciwpożarowe. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy Hama Polska i WPIP Construction łączą siły, ale kolejny etap wieloletniej i owocnej dla obu stron współpracy.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane