Royal Canin z nowym budynkiem magazynowo – biurowym w Niepołomicach

Budowa nowego obiektu o charakterze magazynowo – biurowym należącego do Royal Canin dobiegła końca. Ta położona w Niepołomicach placówka znajduje się tuż obok fabryki będącej własnością firmy, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny i biura w doskonałej lokalizacji

Nieruchomość powstała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które czynią ją przyjazną środowisku oraz nadają jej energooszczędnego charakteru. Wyposażono ją w panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED i system recyklingu wody. Nie zabrakło także stacji służących do ładowania aut elektrycznych. Obiekt zagospodarowano w następujący sposób: magazyny zajęły 25 900 m2, 380 m2 przeznaczono na biura, a 460 m2 zyskała powierzchnia archiwalna. Za realizowanie usług logistycznych w placówce odpowiedzialna będzie firma FM Logistics. Zakres działań obejmuje: sampling, obsługę fabrycznego magazynu wyrobów gotowych, co-packing oraz dystrybucję na rynek krajowy, słowacki i czeski. Skompletowano już personel, który liczy 60 osób. Dużym atutem tej inwestycji jest znakomita lokalizacja, tuż obok autostrady A4, która łączy Polskę z Niemcami.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane