Royal Canin buduje nowy magazyn o powierzchni 26 tys. mkw.

2022-06-09
Royal Canin buduje nowy magazyn o powierzchni 26 tys. mkw.

Producent karmy dla psów Royal Canin planuje budowę magazynu o powierzchni 26 tys. mkw. Obiekt powstanie w okolicach Krakowa i będzie sąsiadował z działającym już obiektem produkcyjno-magazynowym firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Intensywny rozwój działalności operacyjnej Royal Canin

Nowa inwestycja zakłada zakup działki sąsiadującej z zakładem produkcyjnym Royal Canin w Niepołomicach oraz budowę nowoczesnego obiektu magazynowego klasy A o łącznej powierzchni składowania aż 26 tys. mkw. To duży krok w strategicznym rozwoju fabryki Royal Canin, która obecnie wytwarza produkty na aż 24 rynki europejskie i azjatyckie. Nowa przestrzeń magazynowa w bezpośredniej odległości od prężnie działającej fabryki pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz umożliwi zabezpieczenie przestrzeni pod dalszy rozwój działalności produkcyjnej firmy. Inwestycja ta jest konieczna ze względu na rosnący popyt na karmy firmy Royal Canin oraz ograniczoną przestrzeń magazynową w dotychczasowej lokalizacji w pobliżu Krakowa. Projekt zakłada budowę hali z zastosowaniem zrównoważonych rozwiązań, takich jak panele słoneczne do podgrzewania wody użytkowej, systemy inteligentnych liczników, instalacje szarej wody oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU