Rottneros i Arcitc Paper łączą siły by wybudować fabrykę opakowań

Nowa fabryka opakowań powstanie w Kostrzynie już pod koniec tego roku. Za realizację tej inwestycji odpowiedzialne są dwa przedsiębiorstwa – Rottneros i Arctic Paper, które połączyły siły aby usprawnić wiele procesów logistycznych i szybko oraz efektywnie sfinalizować ten projekt – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka warta ponad 100 milionów złotych

Wartość wspomnianego zakładu produkcyjnego szacuje się na około 100 milionów złotych. Jest to więc suma, która robi wrażenie. Oba podmioty zawarły już ze sobą umowę, na mocy której utworzą spółkę joint venture. Nadano jej nawet nazwę – Kostrzyn Packaging. Uruchomienie działalności tego rodzaju bez wątpienia pozwoli firmom generować zyski i odnosić liczne korzyści. Posiadane przez spółkę Rottneros doświadczenie w wytwarzaniu celuluzy, oraz artykułów, które z niej powstają, będzie stanowić istotny fundament działalności. Z kolei Arctic Paper udostępni niezbędną przestrzeń, do której ma dostęp dzięki temu, że wynajmuje halę w dogodnej lokalizacji. Powstanie obiektu będzie istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane