Rossmann rozbudował magazyn w Pyskowicach. Co dzięki temu zyska?

Prace mające na celu rozbudowę magazynu należącego do marki Rossmann dobiegły końca. W rezultacie powierzchnia obiektu położonego w Pyskowicach, na Śląsku, wzrosła aż o 17 000 m2 i obecnie przekracza 43 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Większy magazyn ułatwi obsługę drogerii na południu kraju

Głównym zadaniem tego Centrum Dystrybucyjnego, które rozpoczęło swoją działalność w 2014 roku jest obsługa drogerii na południu Polski. Wzrost sklepów wynikający z dynamicznego rozwoju marki sprawił, że konieczne stało się powiększenie obiektu. Efekt? Usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizacja wysyłki towaru do poszczególnych drogerii. Magazyn imponuje swoim nowoczesnym charakterem. Zastosowano w nim szereg rozwiązań, takich jak ogrzewanie podłogowe i oświetlenie LED. Pozwoli to na generowanie sporych oszczędności związanych z eksploatacją budynku. W ramach przeprowadzonych prac urosło i zostało zmodernizowane zaplecze socjalne. Wszystko po to, by personel mógł cieszyć się komfortem – również ten, który dopiero zostanie zatrudniony, gdyż w obiekcie utworzono ponad 500 nowych miejsc pracy. To przedsięwzięcie z pewnością przyniesie Rossmannowi wiele korzyści.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane