Rośnie nowy gigant wśród marek sportowych? Firma Buty Jana inwestuje w budowę magazynu i poszerza swoją ofertę

2021-05-04
Rośnie nowy gigant wśród marek sportowych? Firma Buty Jana inwestuje w budowę magazynu i poszerza swoją ofertę

Firma Buty Jana podąża ścieżką dynamicznego rozwoju i inwestuje w budowę nowego magazynu, który sprosta potrzebom związanym z poszerzeniem profilu działalności. Obiekt będzie posiadał powierzchnię sięgającą 4000 m2 i powstanie na terenie Parku Naukowo – Technologicznego Rzeszów – Dworzysko – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa magazynu przyniesie korzyści firmie oraz lokalnej gospodarce

Przedsiębiorstwo, które na rynku funkcjonuje już od 2002 roku, do tej pory specjalizowało się w sprzedaży obuwia sportowego. Teraz zaoferuje swoim klientom także odzież i akcesoria. Nic więc dziwnego, że dodatkowe zaplecze magazynowe okaże się niezbędne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę chęć wykorzystania potencjału, jaki posiada rynek e-commerce. Aktualnie przedsiębiorstwo dysponuje magazynami o łącznej powierzchni wynoszącej około 1700 m2. Budowa nowego obiektu to inwestycja rzędu 12 milionów złotych, która przyniesie korzyść nie tylko firmie ale i lokalnej gospodarce. Zatrudnienie znajdzie tam bowiem 60 osób. Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo. W pobliżu Parku Naukowo – Technologicznego Rzeszów – Dworzysko znajduje się autostrada A4 i droga ekspresowa S19, co usprawni wiele procesów logistycznych. To istotna kwestia, gdyż przedsiębiorstwo specjalizuje się głównie w handlu międzynarodowym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU