Rohlig Suus Logistics otwiera nowy oddział w Zielonej Górze

Nowe inwestycje jednego z najważniejszych operatorów logistycznych działających w Europie. Rohlig Suus Logistics otwiera nowy magazyn pod Zieloną Górą oraz rozbudowuje dystrybucję krajową. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje na rynku e-commerce

Jeden z największych operatorów logistycznych w Europie Centralnej, czyli Rohlig Suus Logistics, inwestuje w rozbudowę dystrybucji krajowej oraz otwiera nowy oddział w Zielonej Górze. Oddział ten pozwoli na zwiększenie możliwości operacyjnych oraz efektywne składowanie. Inwestycja ta jest odpowiedzią na duży popyt na usługi firmy oraz coraz dynamiczniej rosnący rynek e-commerce. Nowy magazyn operatora to nowoczesny obiekt klasy A liczący blisko 3 tys. mkw. powierzchni wyposażony m.in. w terminal przeładunkowy umożliwiający spraną dystrybucję bez konieczności wykorzystywania cennej powierzchni magazynowej. Jest zlokalizowany w strefie ekonomicznej w Nowym Kisielinie w Zielonej Górze. Tak duże inwestycje w sektorze konieczne są głównie z powodu szybko rosnącego rynku e-commerce. Na rozkwit branży wpływ miała pandemia, która diametralnie zmieniła przyzwyczajenia zakupowe Polaków. Zgodnie z prognozami wartość brutto polskiego rynku e-commerce w 2026 r. będzie wynosić aż 162 mld zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


https://www.renews.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=25333&cntnt01returnid=133


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane